Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KAFFEPANNA, 1800-talets andra hälft, koppar, invändigt förtennad, för järnspis, höjd inkl hänkel ca 45 cm
Slitage och bucklor
531403
2018-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här