Kaffepanna

Kaffepanna
Kaffepanna
Kaffepanna
Kaffepanna
Kaffepanna
Kaffepanna
Kaffepanna
Kaffepanna

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KAFFEPANNA, 1800-talets andra hälft, koppar, invändigt förtennad, för järnspis, höjd inkl hänkel ca 45 cm

Slitage och bucklor

531403

2018-03-30