Gustavsberg Figurin

Gustavsberg Figurin
Gustavsberg Figurin
Gustavsberg Figurin
Gustavsberg Figurin
Gustavsberg Figurin
Gustavsberg Figurin
Gustavsberg Figurin
Gustavsberg Figurin
Gustavsberg Figurin
Gustavsberg Figurin
Gustavsberg Figurin
Gustavsberg Figurin

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN, parian, Gustavsberg, "Napolitansk fiskargosse", stämpelmärkt Gustafsberg samt daterad 91, höjd ca 51,5 cm

Lagningar och sprickor

531408

2018-03-30