Isaac Grünewald skiss

Isaac Grünewald skiss
Isaac Grünewald skiss
Isaac Grünewald skiss
Isaac Grünewald skiss

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Parklandskap, signerad Isaac, blyerts och akvarell, ca 28x21 cm

531414

2018-03-30