Olaf Nordlien fjordmotiv

Olaf Nordlien fjordmotiv
Olaf Nordlien fjordmotiv
Olaf Nordlien fjordmotiv
Olaf Nordlien fjordmotiv
Olaf Nordlien fjordmotiv
Olaf Nordlien fjordmotiv
Olaf Nordlien fjordmotiv
Olaf Nordlien fjordmotiv

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OLAF NORDLIEN (Norge, 1864-1929), Fjordmotiv, signerad Olaf Nordlien, olja på duk, ca 79x100 cm.

Hål i duket, tavlan sitter väldigt löst i ramen

531418

2018-04-01