Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, s.k. butlers tray, 1900-tal, löstagbar skiva med klaffar, mahogny, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, höjd ca 47, 92x67 cm
Slitage
531427
2018-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här