Ringar 18 k guld
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RING, briljant ca 0,07 ct, Sverige, stämplar otydliga och bortnötta, LORDRING, 18 k guld, blå cabochonslipad samt 2 vita fasettslipade syntetiska stenar, ringstorlekar 16 resp. 15 mm, totalvikt ca 7 g
Ring med skador, lordringens stenar med slitage och hack
531430
2018-04-01