Skolsparbössa

Skolsparbössa
Skolsparbössa
Skolsparbössa
Skolsparbössa
Skolsparbössa
Skolsparbössa
Skolsparbössa
Skolsparbössa
Skolsparbössa
Skolsparbössa
Skolsparbössa
Skolsparbössa
Skolsparbössa
Skolsparbössa

Klubbat för:

1 500 SEK

1 000 SEK

SKOLSPARBÖSSA, i grön metall med 24 st myntinkast, numrerade i gula siffror, oval skyltmärkt "Postsparbanken", inredning med 24 lådor i plåt, två nyckelhål, ca 31x19 cm

Smärrre slitage

531439

2018-03-30