Klubbat för:
1 500 SEK
1 000 SEK
SKOLSPARBÖSSA, i grön metall med 24 st myntinkast, numrerade i gula siffror, oval skyltmärkt "Postsparbanken", inredning med 24 lådor i plåt, två nyckelhål, ca 31x19 cm
Smärrre slitage
531439
2018-03-30