Klubbat för:
4 000 SEK
3 000 SEK
JOSEF FRANK, stolar, 1 par, Svenskt Tenn, modell 2025, vittlackerad, ryggpinnar av bambu, sitthöjd ca 46 cm
Slitage, skador, tyg saknas
531441
2018-03-30