Bepe Wolgers oljemålning

Bepe Wolgers oljemålning
Bepe Wolgers oljemålning
Bepe Wolgers oljemålning
Bepe Wolgers oljemålning
Bepe Wolgers oljemålning
Bepe Wolgers oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BEPPE WOLGERS (1928-1986): Åsnehagen, signerad Beppe Wolgers , olja på duk, 33x41 cm.

531459

2018-04-02