Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700-tal, mörkbetsad ek, skrivinredd bakom klaff, beslag i mässing, höjd 97, 77x46 cm
Slitage, renoverad, kompletterad, ytskador,luckan är låst
531464
2018-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här