Snedklaffsekretär 1700-tal

Snedklaffsekretär 1700-tal
Snedklaffsekretär 1700-tal
Snedklaffsekretär 1700-tal
Snedklaffsekretär 1700-tal
Snedklaffsekretär 1700-tal
Snedklaffsekretär 1700-tal
Snedklaffsekretär 1700-tal
Snedklaffsekretär 1700-tal
Snedklaffsekretär 1700-tal
Snedklaffsekretär 1700-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700-tal, mörkbetsad ek, skrivinredd bakom klaff, beslag i mässing, höjd 97, 77x46 cm

Slitage, renoverad, kompletterad, ytskador,luckan är låst

531464

2018-03-30