Anton Genberg Landskap från Grez

Klubbat för:

52 000 SEK

50 000 SEK

ANTON GENBERG (1862-1939): Landskap från Grez i Frankrike, signerad A Genberg Grez, olja på duk, 56,5x74 cm

PROVENIENS
Svenska Pappershandlareföreningen, Stockholm

pierre.olbers@auktionsverket.se

531469

2018-06-18