Anton Genberg Landskap från Grez
Klubbat för:
52 000 SEK
50 000 SEK
ANTON GENBERG (1862-1939): Landskap från Grez i Frankrike, signerad A Genberg Grez, olja på duk, 56,5x74 cm
PROVENIENS
Svenska Pappershandlareföreningen, Stockholm
pierre.olbers@auktionsverket.se
531469
2018-06-18