Trädgårdsstaty 1800-talets första hälft

Klubbat för:

64 000 SEK

Utropspris

80 000 SEK

TRÄDGÅRDSSTATY, 1800-talets första hälft, beslöjad nymf, skulpterad sandsten, senare postament i svartmålat trä medföljer, statyns höjd 150, total höjd 196 cm

Ålderbetingad patina, nagg och avslag

531477

2018-03-31