Trädgårdsstaty 1800-talets första hälft
Klubbat för:
64 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
TRÄDGÅRDSSTATY, 1800-talets första hälft, beslöjad nymf, skulpterad sandsten, senare postament i svartmålat trä medföljer, statyns höjd 150, total höjd 196 cm
Ålderbetingad patina, nagg och avslag
531477
2018-03-31