Karmstol i Louis XIV stil

Karmstol i Louis XIV stil
Karmstol i Louis XIV stil
Karmstol i Louis XIV stil
Karmstol i Louis XIV stil
Karmstol i Louis XIV stil
Karmstol i Louis XIV stil
Karmstol i Louis XIV stil
Karmstol i Louis XIV stil
Karmstol i Louis XIV stil
Karmstol i Louis XIV stil
Karmstol i Louis XIV stil
Karmstol i Louis XIV stil

Klubbat för:

4 400 SEK

2 000 SEK

KARMSTOL, 1900-talets första hälft, Louis XIV stil, bok med skuren dekor, sidor sits och rygg i rotting med textilklädd plymå, sitthöjd ca 41 cm

Bruksslitage, fläckar, blekt plymå

531482

2018-03-30