Glasservis
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GLASSERVISDELAR, 41 dlr, 1900-talets mitt, "Gripsholm", Kosta, slipad dekor, bestående av: 6 vinglas, 6 champagneglas, 6 ölglas, 6 starkvinsglas, 8 selter och 9 likörglas
Ett champagneglas med nagg, enstaka smärre ej noterade nagg kan förekomma
531492
2018-03-30