Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Fisk mot röd bakgrund, signerad E. Thorén, olja på pannå, ca 21 x 60 cm.
531493
2018-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här