Bengt LIndström färglitografier

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1995-2008), 4 färglitografier, ur serien "Världsdelarna", signerade och numrerade 135/200, ca 75x54 cm

Ej examinerade ur ram

531497

2018-03-31