Kjell Åslund oljemålning

Kjell Åslund oljemålning
Kjell Åslund oljemålning
Kjell Åslund oljemålning
Kjell Åslund oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KJELL ÅSLUND (född 1948): Stilleben med äpplen, á tergo signerad och daterad Kjell Åslund 2011, olja på pannå, ca 62x45 cm

531505

2018-03-29