Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KJELL ÅSLUND (född 1948): Stilleben med äpplen, á tergo signerad och daterad Kjell Åslund 2011, olja på pannå, ca 62x45 cm
531505
2018-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här