Bo von Zweigbergk, Sista spiken
Klubbat för:
34 000 SEK
40 000 SEK
BO VON ZWEIGBERGK (1897-1940): Sista spiken, signerad Bo E v Z 14 2 1897, akvarell på papper, ca 48 x 68 cm.
pierre.olbers@auktionsverket.se
531516
2018-06-18