Bo von Zweigbergk, Sista spiken

Klubbat för:

34 000 SEK

40 000 SEK

BO VON ZWEIGBERGK (1897-1940): Sista spiken, signerad Bo E v Z 14 2 1897, akvarell på papper, ca 48 x 68 cm.

pierre.olbers@auktionsverket.se

531516

2018-06-18