David Rönnberg akvarell

David Rönnberg akvarell
David Rönnberg akvarell
David Rönnberg akvarell
David Rönnberg akvarell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID RÖNNBERG (1881-1953): "Slotterflickan", motiv från Skåne, signerad D Rönnberg, akvarell på papper, bildyta ca 42x26 cm

531519

2018-03-30