Bruno Karlsson oljemålning

Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRUNO KARLSSON (född 1927): "Fjällgatan Södermalm´´, signerad och daterad Bruno Karlsson -76, olja på duk, ca 67x100 cm

531521

2018-03-30