Klubbat för:
48 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
BJÖRN PERSSON (född 1972): "Africa", signerad och daterad Björn Persson 2016, edition 2/5, pigmentprint, 90x140 cm.
531523
2018-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här