Björn Persson Africa

Björn Persson Africa
Björn Persson Africa
Björn Persson Africa
Björn Persson Africa
Björn Persson Africa
Björn Persson Africa
Björn Persson Africa
Björn Persson Africa
Björn Persson Africa
Björn Persson Africa
Björn Persson Africa
Björn Persson Africa

Såld för:

48 000 SEK

Utropspris

60 000 SEK

BJÖRN PERSSON (född 1972): "Africa", signerad och daterad Björn Persson 2016, edition 2/5, pigmentprint, 90x140 cm.

531523

2018-04-16