Matsevis Limoges

Matsevis Limoges
Matsevis Limoges
Matsevis Limoges
Matsevis Limoges
Matsevis Limoges
Matsevis Limoges
Matsevis Limoges
Matsevis Limoges
Matsevis Limoges
Matsevis Limoges

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

MATSERVIS, 35 dlr, Limoges, tryckt blomsterdekor, bestående av: 13 mattallrikar, 11+1 assietter, karott med lock, sockerskål, lockask, 7 cremekoppar med lock och fat, mattallrikarnas diameter 24,5 cm

Enstaka mindre nagg kan förekomma, ytliga repor

531539

2018-03-30