Matsevis Limoges
Klubbat för:
700 SEK
1 500 SEK
MATSERVIS, 35 dlr, Limoges, tryckt blomsterdekor, bestående av: 13 mattallrikar, 11+1 assietter, karott med lock, sockerskål, lockask, 7 cremekoppar med lock och fat, mattallrikarnas diameter 24,5 cm
Enstaka mindre nagg kan förekomma, ytliga repor
531539
2018-03-30