Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LOCKURNA, fajans, Holland, 1700-tal, balusterformad, dekor av blomsterslingor i underglasyrblått, lockknopp i form av hund, höjd ca 32 cm
Kantlagning, locket med lagning
531545
2018-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här