Lockurna fajans

Lockurna fajans
Lockurna fajans
Lockurna fajans
Lockurna fajans
Lockurna fajans
Lockurna fajans
Lockurna fajans
Lockurna fajans
Lockurna fajans
Lockurna fajans
Lockurna fajans
Lockurna fajans

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LOCKURNA, fajans, Holland, 1700-tal, balusterformad, dekor av blomsterslingor i underglasyrblått, lockknopp i form av hund, höjd ca 32 cm

Kantlagning, locket med lagning

531545

2018-03-30