Knivar Fickknivar

Knivar Fickknivar
Knivar Fickknivar
Knivar Fickknivar
Knivar Fickknivar
Knivar Fickknivar
Knivar Fickknivar
Knivar Fickknivar
Knivar Fickknivar
Knivar Fickknivar
Knivar Fickknivar
Knivar Fickknivar
Knivar Fickknivar

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

FICKKNIVAR, 22 st, varav bl a Saynor, Törnbloms, KNIVAR, 7 st, 1900-tal, Sverige, bestående av: 6 st tillverkning Pontus Holmberg, Eskilstuna, varav 1" Moby Dick" design Sune Berkeman samt Frosts, Mora

Delvis med slitage, delvis omslipade

531546

2018-03-30