Knivar Fickknivar
Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
FICKKNIVAR, 22 st, varav bl a Saynor, Törnbloms, KNIVAR, 7 st, 1900-tal, Sverige, bestående av: 6 st tillverkning Pontus Holmberg, Eskilstuna, varav 1" Moby Dick" design Sune Berkeman samt Frosts, Mora
Delvis med slitage, delvis omslipade
531546
2018-03-30