Stop tenn 1700-tal
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STOP, tenn, Tyskland, 1700-tal, cylinderformad, märkt samt daterad Titge Schuman 1787, graverad dekor av häst, stämplad med krönt monogram, höjd ca 30 cm
Slitage, repor, smärre bristningar
531550
2018-03-30