Stop tenn 1700-tal

Stop tenn 1700-tal
Stop tenn 1700-tal
Stop tenn 1700-tal
Stop tenn 1700-tal
Stop tenn 1700-tal
Stop tenn 1700-tal
Stop tenn 1700-tal
Stop tenn 1700-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOP, tenn, Tyskland, 1700-tal, cylinderformad, märkt samt daterad Titge Schuman 1787, graverad dekor av häst, stämplad med krönt monogram, höjd ca 30 cm

Slitage, repor, smärre bristningar

531550

2018-03-30