Bordsarmatur Kina

Bordsarmatur Kina
Bordsarmatur Kina
Bordsarmatur Kina
Bordsarmatur Kina
Bordsarmatur Kina
Bordsarmatur Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSARMATUR, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i relief av drake, grön glasyr, monterad på träplatta, höjd inkl. skärm ca 94 cm

Lagning

531551

2018-03-30