Piedestal gråmålad

Piedestal gråmålad
Piedestal gråmålad
Piedestal gråmålad
Piedestal gråmålad
Piedestal gråmålad
Piedestal gråmålad

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, 1900-talets början, gråmålad, höjd 109 cm

Slitage

531572

2018-03-30