Honoré Daumier 4 litografier
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HONORÉ DAUMIER (Frankrike, 1808-1879): (4) 3 st litografier varav en i färg, 1 st illustration ur franska tidningen Le Charivari med text på baksidan, varierande storlekar ca 24x28 cm.
Skador: Fläckar, veck, gulnader. En ram saknar glas.
531582
2018-04-05