Oidentifierad konstnär, 2 målningar
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Abstrakta kompositioner 1 par, signerade Sven Johansson, olja på duk uppklistrad på pannå, 22x28,5 cm resp. 19x34,5 cm
Kuntoraportti
531585
Päivämäärä:
2018-04-05