Oidentifierad konstnär, 2 målningar

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Abstrakta kompositioner 1 par, signerade Sven Johansson, olja på duk uppklistrad på pannå, 22x28,5 cm resp. 19x34,5 cm

Kuntoraportti

531585

Päivämäärä:

2018-04-05