Skrivbord teak 1950/60-tal

Skrivbord teak 1950/60-tal
Skrivbord teak 1950/60-tal
Skrivbord teak 1950/60-tal
Skrivbord teak 1950/60-tal
Skrivbord teak 1950/60-tal
Skrivbord teak 1950/60-tal
Skrivbord teak 1950/60-tal
Skrivbord teak 1950/60-tal
Skrivbord teak 1950/60-tal
Skrivbord teak 1950/60-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORD, teak, sannolikt Danmark, 1950/60-tal, fristående modell, front med 3 lådor samt arkivlåda, baksida med hylla och låda, höjd ca 74, 170x82 cm

Skiva med fläckar, repor.

531586

2018-03-31