Reklamskylt 1962

Reklamskylt 1962
Reklamskylt 1962
Reklamskylt 1962
Reklamskylt 1962
Reklamskylt 1962
Reklamskylt 1962

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

REKLAMSKYLT, Sunbeam Bread, Usa, 1962, litograferad plåt, ca 118 x 118 cm

Slitage, repor och märken, bucklor, smärre korrosion

531608

2018-03-30