Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
REKLAMSKYLT, Sunbeam Bread, Usa, 1962, litograferad plåt, ca 118 x 118 cm
Slitage, repor och märken, bucklor, smärre korrosion
531608
2018-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här