Barvagn funkis

Barvagn funkis
Barvagn funkis
Barvagn funkis
Barvagn funkis
Barvagn funkis
Barvagn funkis
Barvagn funkis
Barvagn funkis

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARVAGN, funkis, 1900-talets första hälft, svartlackerad med glasade dörrar och skiva, höjd ca 74, 63x43 cm

Smärre slitage, repor, nyare bemålning

531624

2018-04-01