Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARVAGN, funkis, 1900-talets första hälft, svartlackerad med glasade dörrar och skiva, höjd ca 74, 63x43 cm
Smärre slitage, repor, nyare bemålning
531624
2018-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här