Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, märkt AJH, justerbara armar, elektrifierad, höjd ca 140 cm
Zustandsbeschreibung
Knopp saknas, något ostabil, slitage
531657
2018-03-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner