Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad med dedikation "Gott nytt år till fina vännerna Bengt Lindsröm", färglitografi, ca 63x47 cm
531668
2018-03-30