Bengt Lindström färglitografi

Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad med dedikation "Gott nytt år till fina vännerna Bengt Lindsröm", färglitografi, ca 63x47 cm

531668

2018-03-30