Broscher hänge 18 k guld

Broscher hänge 18 k guld
Broscher hänge 18 k guld
Broscher hänge 18 k guld
Broscher hänge 18 k guld
Broscher hänge 18 k guld
Broscher hänge 18 k guld
Broscher hänge 18 k guld
Broscher hänge 18 k guld

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BROSCHER/HÄNGEN, 2 st., HÄNGE, 18 k guld, hängande kläppar, 1930740-tal, höjd 3,5-5,5 cm, total vikt ca 14 g

Bucklor, en brosch/hänge saknas dekordel, hänge omarbetat och med tennlödningar

531689

2018-04-03