Bordslampor 2 st

Bordslampor 2 st
Bordslampor 2 st
Bordslampor 2 st
Bordslampor 2 st
Bordslampor 2 st
Bordslampor 2 st
Bordslampor 2 st
Bordslampor 2 st
Bordslampor 2 st
Bordslampor 2 st

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 800 SEK

BORDSLAMPOR, 2 st, mässingsfötter, vita glaskupor, 1900-talets andra hälft, Karlskrona Lampfabrik, höjd 42 respektive 47 cm

Visst slitage

531694

2018-03-30