Figurgrupp

Figurgrupp
Figurgrupp
Figurgrupp
Figurgrupp
Figurgrupp
Figurgrupp
Figurgrupp
Figurgrupp
Figurgrupp
Figurgrupp
Figurgrupp
Figurgrupp

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FIGURGRUPP, 1900-talets första hälft, porslin, Meissenliknande märke, motivscen med man och kvinna, höjd ca 20 cm

Obetydliga nagg på blomsterdekor

531698

2018-03-30