Josef Frank vägglampor

Josef Frank vägglampor
Josef Frank vägglampor
Josef Frank vägglampor
Josef Frank vägglampor
Josef Frank vägglampor
Josef Frank vägglampor
Josef Frank vägglampor
Josef Frank vägglampor

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

JOSEF FRANK, vägglampor, 1 par, modell 2448, samt vägglampa, modell 2334, Svenskt Tenn, höjd ca 63 respektive 15 cm

Mindre repor, skärmar med slitage

531705

2018-03-30