Saltkar 1 par silver G. Möllenborg 1838

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAF MÖLLENBORG, saltkar, 1 par, silver, Stockholm 1838, musselformade kar på rund fot, kvadratisk bottenplatta med fyra fötter, invändigt förgyllda, höjd 10,5 cm, vikt 234 g

smärre skador

531721

2018-04-08