Inger Ekdahl oljemålning Modern konst

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

INGER EKDAHL (1922-2013): Komposition, a tergo signerad och daterad Inger Ekdahl 1984, olja på duk, 60x60 cm

531730

2018-03-31