Carl Fredrik Reuterswärd oljemålning

Klubbat för:

56 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), "Spel" signerad Carl Fredrik reuterswärd, lack tempera på duk, signerad och daterad atergo 1960-62, ca 66x73 cm

531775

2018-03-31