Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BANKETT, sengustaviansk, träskuren och med pastellagedekor, förgylld, lejontassar, sitthjöjd ca 43 cm
Smärre skador och lagningar
531797
2018-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här