Sängbord 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

SÄNGBORD, 1900-talets första hälft, art deco, bemålade, höjd ca 57, 40x30 cm

Srnare bemålning, brusslitage

531830

2018-03-31