Snidade träfigurer
2018-03-31
531833
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TRÄFIGURER, 11 st., 1900-tal, skulpterade, snidade och bemålade, flera monogramsignerade, höjd 10-20,5 cm