Snidade träfigurer

Snidade träfigurer
Snidade träfigurer
Snidade träfigurer
Snidade träfigurer
Snidade träfigurer
Snidade träfigurer
Snidade träfigurer
Snidade träfigurer
Snidade träfigurer
Snidade träfigurer
Snidade träfigurer
Snidade träfigurer

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TRÄFIGURER, 11 st., 1900-tal, skulpterade, snidade och bemålade, flera monogramsignerade, höjd 10-20,5 cm

Kuntoraportti

531833

Päivämäärä:

2018-03-31