Snidade träfigurer
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TRÄFIGURER, 11 st., 1900-tal, skulpterade, snidade och bemålade, flera monogramsignerade, höjd 10-20,5 cm
Kuntoraportti
531833
Päivämäärä:
2018-03-31