Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CLUBFÅTÖLJER, 1 par, 1930-tal, svart skinn, sitthöjd 46 cm
en fåtölj med mindre lagning/reva nertill
531834
2018-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här