Oidentifierad konstnär olja signerad

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Abstrakt komposition, signerad Sven Johansson, olja på duk, 69x49 cm

Krackelyrer och visst färgbortfall nedre högra hörnet

531836

2018-04-05