Skåp 1 par
Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SKÅP, 1 par, Napoleon III, Frankrike, svart lackerat trä, förgyllda beslag, inläggningar i mässing, skåpsdörrar med reliefdekor i patinerad metall, höjd 111, 40x88 cm
slitage, en mässingslist saknas, nyckel saknas, spricka
531869
2018-04-02